This restaurant is currently not accepting online reservations. You can find alternative restaurant recommendations below.

Çarşamba-Famfatal Çarşamba

Her çarşamba günü saat 20:00 ile 01:00 saatleri arasında Jeyan Büyükburç ile canlı müzik performansının ardından kabare show performansı Mon Amour'da. Performanslar için fix menü zorunluluğu bulunmaktadır. Limitli yerli alkollü (4 kişiye 70'lik rakı veya 2 kişiye 1 şişe şarap) fix menü fiyatı 270 TL, limitsiz yerli alkollü fix menü fiyatı kişi başı 325 TL + KDV. Bar bölümü için 1 kadeh alkol dahil kişi başı fiyat 100 TL'dir. Menü detaylarına sayfamızın menü kategorisinde yer alan 'FIX MENÜ' başlığından ulaşabilirsiniz.

Cuma-Jeyan Büyükburç & Kabare Show

Cuma günü saat 20:00 ile 01:00 saatleri arasında Jeyan Büyükburç ile canlı müzik performansının ardından kabare show performansı Mon Amour'da. Performanslar için fix menü zorunluluğu bulunmaktadır Limitli yerli alkollü (4 kişiye 70'lik rakı veya 2 kişiye 1 şişe şarap) fix menü fiyatı 270 TL, limitsiz yerli alkollü fix menü fiyatı kişi başı 325 TL + KDV. Bar bölümü için 1 kadeh alkol dahil kişi başı fiyat 100 TL'dir. Menü detaylarına sayfamızın menü kategorisinde yer alan 'FIX MENÜ' başlığından ulaşabilirsiniz.

Cumartesi-Jeyan Büyükburç & Dans Show

Cumartesi günü saat 20:00 ile 01:00 saatleri arasında Jeyan Büyükburç ile canlı müzik performansının ardından kabare show performansı Mon Amour'da. Performanslar için fix menü zorunluluğu bulunmaktadır Limitli yerli alkollü (4 kişiye 70'lik rakı veya 2 kişiye 1 şişe şarap) fix menü fiyatı 270 TL, limitsiz yerli alkollü fix menü fiyatı kişi başı 325 TL + KDV. Bar bölümü için 1 kadeh alkol dahil kişi başı fiyat 100 TL'dir. Menü detaylarına sayfamızın menü kategorisinde yer alan 'FIX MENÜ' başlığından ulaşabilirsiniz.

Yaş Sınırı

Mekanda 19 yaş sınırı bulunmaktadır.

Information

Address:

Sahrayıcedit Mahallesi Batman Sokak No:4 (Hilton İstanbul Kozyatağı‎) Kozyatağı Kadıköy İstanbul

Payment Types:

Credit Card

Average Price:

175 TL ve üzeri

Working Hours:

Tuesday- Thursday:17:00-00:00 Friday saturday: 20:00 - 00:00 Sunday: 17:00 - 00:00 Monday closed

Properties:
Smoking Area

Yes

Garden

No

Terrace

No

Child Friendly

No

Baby Care Room

No

Sea View

No

Bar

Yes

Live Music

Yes, Selected Days

Turkish Music

No

DJ

Yes

Live Sports Screening

No

Parking Options

Yes, Parking, Valet Parking

Transportation by Sea

No

Breakfast

No

Brunch

No

Happy Hour

No

Take Away

No

Music

Yes

Wheelchair Access

Yes

Pet friendly

No

Cake for Special Occasion

Yes, Allowed to Bring Your Own Cake

Dress Code

No

Alcohol

Yes

WIFI

Yes

Catering

No

Private Dining

No

Booking a Restaurant Fully

No

Comments

10.0

Service

8.5

Ambience

10.0

Taste

10.0

Price

 • images
  Gulcin K...
  25/11/2019

  Çok merak ederek ama bir o kadar da beklentiye girmeden gittiğim Hilton Kozyatağı otelin 17. katındaki, özel bir işletmeye sahip bu restoranın servis ve lezzet kalitesi beni çok şaşırttı. Bu tarz eğlence ve canlı müzik sunan restoranlarda meze, servis ve ana yemek üçlüsünün hepsinin çok iyi olması neredeyse imkansızdır. Hatta çoğu vasat ve vasat altıdır. Ancak burada üçü de muhteşemdi. Birbirinden lezzetli mezeleri ve gayet başarılı bir eti, mükemmel bir servis kalitesiyle yedik. Serviste Ali Rıza Bey harikaydı. Eğlencesine gelirsek; gayet dozunda, hiç cıvık olmayan, keyifli bir kabare şov izledik ve Jeyan Büyükburç’tan harika şarkılar dinledik. Lezzet, servis, kalite, eğlence, yani bunların hepsi birden çok iyiydi, üstelik uygun sayılabilecek bir fiks fiyatla. Malesef üzüldüğümüz tek bir nokta oldu, o da belli bir zaman diliminde sigara içilmesi. Halbuki sigara içenler için gayet pratik bir terasınız varken, ortamın birden duman altı olmasını böyle bir mekana hiç yakıştırmadım. Sigara içilmezse tekrar tekrar defalarca gideceğim bir mekan ancak sigara nedeniyle tekrar gider miyim emin olamadım. Böylesine güzel bir mekanı, içeride sigara içilmesine izin vererek harcamamanız dileğiyle.

  • Service: 10
  • Ambiance: 7
  • Taste: 10
  • Price: 10
 • images
  Cengiz C...
  24/10/2019

  • Service: 10
  • Ambiance: 10
  • Taste: 10
  • Price: 10

Location

Mon Amour Restaurant